Wszyscy głosują na Jagodziankę

Facebook
Twitter
INSTAGRAM
Pinterest
Follow by Email
Poziom trudności    

      Wszyscy głosują na Jagodziankę!

Kochani! W tym roku mój blog ponownie uczestniczy w konkursie Gala Twórców  – Blog Roku, tak samo jak w ubiegłym roku w kategorii – Kulinarne.

Aby zagłosować na Jagodzianka.com, proszę wyślijcie SMS o treści A11138 na numer 7124, koszt SMS-a wynosi 1,23 zł z Vat. Można wysłać tylko jeden SMS z jednego numeru.

Konkurs trwa do 1 marca 2016 roku, do godziny 12:00.

Każdy SMS wysłany w konkursie pomaga chorym dzieciom. Wszystkie środki uzyskane przez organizatora z głosowania SMS zostaną przekazane Fundacji Dziecięca Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi.

W poprzednim roku z głosowania organizator zebrał 63 623 zł dla Fundacji Dzieci Niczyje, pomagającej dzieciom doświadczającym przemocy.

 

   W zeszłorocznym konkursie Blog Roku 2014 – Kulinarne, brało udział 237 blogów. Dzięki fanom i przyjaciołom, czyli Wam, moi drodzy zdobyłam 39 zaszczytne miejsce!!! To duży sukces dla młodego, niespełna rocznego wtedy bloga.

   Mam nadzieję, że w tym roku również mnie wesprzecie, a przede wszystkim wesprzecie dzieciaki, którym pomaga Fundacja Dziecięca Fantazja.

 

Liczę na Was i Wasze głosy!
Wszyscy głosują na Jagodziankę!
Jagodzianka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *